Teams

Jak zacząć przygodę (wersja studencka)?

08.04.2020

0. Jeśli to twoje pierwsze logowanie, pamiętaj, żeby najpierw dokonać logowania przez przeglądarkę. WIęcej tutaj.

1. Wejdź na stronę https://teams.microsoft.com/downloads i pobierz oprogramowanie.

wNFcw6KSUcNlAAAAABJRU5ErkJggg==

2. Uruchom instalacje i postępuj według nawigatora instalacji akceptując zgody i poświadczenia.

3. Po poprawnej instalacji na twoim komputerze pojawi się ikona aplikacji (jeżeli nie możesz jej znaleźć użyj lupy w lewym dolnym rogu ekranu wpisując frazę „teams”).

4. Kliknij ikonę aby uruchomić.

5. Wpisz maila i kliknij Enter.

6. Wpisz hasło i zatwierdź.

7. Po wejściu znajdź ikonkę Zespół (na komputerze powinny być na pasku z lewej strony jako 3 piktogram).

Jc+NxA+GKzMAAAAASUVORK5CYII=

8. Wybierz odpowiedzenie spotkanie (wykład /zajęcia /szkolenie itp.)

7LGwpn8+BIbAAAAAElFTkSuQmCC

9. W panelu główny na ekranie wyświetli się, podświetlony na inny kolor, panel z napisem Trwające spotkanie oraz przycisk Dołącz.

10. Kliknij Dołącz.

11. Wyświetli się okno z informacją Dołącz teraz oraz ustawieniami preferencji kamery mikrofonu oraz głośników (ustaw według zaleceń prowadzącego).

wElehgOMmV4swAAAABJRU5ErkJggg==

12. Kliknij Dołącz teraz.

13. Na ekranie zobaczysz trwające spotkanie w formie podglądu z kamery prowadzącego lub udostępnione przez niego materiały.

Pyjz16lYoAoAAAAASUVORK5CYII=

8PXiqZgFPGHZAAAAAASUVORK5CYII=

G0tWNwROK9wjAAAAAElFTkSuQmCC

14. Aby uruchomić czat kliknij w ikonę dymku rozmowy.

D9HCPfOt2CXWAAAAAElFTkSuQmCC

3vQ39110EzfuIwONGgLp4b10kHsTDFwNIF9LFSBc

15. Pamiętaj aby na koniec rozłączyć się z zajęciami.

a8nvAAAAAElFTkSuQmCC

Życzymy udanej i owocnej nauki!