USOSadm (forms)

Jak "podpiąć" właściwe efekty/warunki?

07.07.2021

WPIS PRZYGOTOWANY DLA USOSADM (FORMS): 6.6.1 (ost.mod. 07.07.2021)

0. Ponizsze rozwiązanie jest tymczasowe.

1. Dodajemy właściwe efekty uczenia się oraz warunki przyjęcia zgodnie z tzw. naborem (pkt. 3.3 oraz 4.2 Jak przygotować suplement do dyplomu?). Przechodzimy do miejsca wydruku suplementu.

2. Efekty oraz warunki zaciągną się zgodnie z przypisanym im cyklem, w którym zawiera się Data dla ustalenia standardów nauczania. Data ta może bazować na dacie ropoczęcia studiów bądź dacie przyjęcia na program. Dla studentów idących standardowym trybem (nie powtarzających, nie idących skróconym trybem) przeważnie nie ma potrzeby tutaj nic zmianiać.

usosadm-efekty-warunki-02.jpg

usosadm-efekty-warunki-01.jpg

3. Dla studentów idących trybem niestandardowym zmieniamy przed wydrukiem datę (żółte zakreślenie) zgodnie z "naborem", z którego ma zaciągnąć efekty i warunki. Zmiana w tym miejscu jest tymczasowa, po wyjściu nie zapamiętuje się.

Np. jeśli student broni się z naborem 2016/2017 datę zmieniami na 01.10.2016